Облека за удобност, женски плус големина без ракави империја на половината макси фустан

Облека за удобност, женски плус големина без ракави империја на половината макси фустан

DEN 271.84

Достапност

Овој фустан без ракавици за мајчинство е во тренд за летни забави и секојдневна забава. Одликувајќи се со половината на империја и смел V вратот, прицврстен појас на половината што се врзува на задниот дел што ја ласкаат секоја фигура. Империја половината. прикачен појас. Макси фустан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Беивеи Дами Макси Фустани Краток Долг Ракав Сарафан Екипажот Вратот Линија Фустан Обичните Жени Цветни Печати Лабава Лист Зелена-Долг
  • Новак

Беивеи Дами Макси Фустани Краток Долг Ракав Сарафан Екипажот Вратот Линија Фустан Обичните Жени Цветни Печати Лабава Лист Зелена-Долг

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�