Готју Модни Фустани Женски Летен Лежерен Фустан Со Цветен Принт Со Кратки Ракави Црвен Л

Готју Модни Фустани Женски Летен Лежерен Фустан Со Цветен Принт Со Кратки Ракави Црвен Л

DEN 462.08

Достапност

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Половината : 64см/25.20" Должина : 130см/51.18" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Половината : 70см/27.56" Должина : 131см/51.57" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 98СМ/38.58" половината : 78см/30.71" должина : 132см/51.97" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 106СМ/41.73" половината : 86см/33.86" должина : 133см/52.36" големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 112см/44.09" половината : 94см/37.01" должина : 134см/52.76" Женски Летен лежерен фустан со цветен принт со кратки ракави 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Достојни јога панталони, се движат нагоре 5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! 6.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен, Материјал За Теретана : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна, Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија 1 ПАРЧИЊА панталони + 1 ПАРЧИЊА долна кошула Изработена од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Беивеи Дами Макси Фустани Краток Долг Ракав Сарафан Екипажот Вратот Линија Фустан Обичните Жени Цветни Печати Лабава Лист Зелена-Долг
  • Новак

Беивеи Дами Макси Фустани Краток Долг Ракав Сарафан Екипажот Вратот Линија Фустан Обичните Жени Цветни Печати Лабава Лист Зелена-Долг

DEN 399.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�