Овица Тренинг Фустани За Жени Чаден Долг Фустан Без Ракави За Свадба V Копче За Вратот Долу Фустан Свадба Гостин Летен Памучен Ленен Резервоар Со Џебови Породилен М

Овица Тренинг Фустани За Жени Чаден Долг Фустан Без Ракави За Свадба V Копче За Вратот Долу Фустан Свадба Гостин Летен Памучен

DEN 0.67

Достапност

28"пол : женски тип на шема : печатена белешка : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот Е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет сезона : aut,зима што добивате : 1 X dressneckline : v-decksilhouette : a-linewomen летен фустан без Ракави v копче на вратот надолу обичен Џеб замав краток фустан Гроздобер шевове божиќен принт плус европски стил ви дава ретро и елегантен изглед; силуетата за вклопување и одблесокот ја ласка Должината На фигурата : должина до коленаможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да Има Разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.57" половината : 102см/40.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката