Строген Женски Моден Секојдневен Кружен Врат Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Врвни фустани блузи за жени

Строген Женски Моден Секојдневен Кружен Врат Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Врвни фустани блузи за жени

DEN 3.33

Достапност

Женска Мода Секојдневен Кружен Врат Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Топвоменска Мода Обичен Кружен Врат Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Информации за производот : Модерната форма и шупливата заедно го одразуваат стилскиот дизајн, малата тежина и супер мекоста ве одржуваат топли и ладни во текот на целиот ден применливи прилики : ткаенина што дише и лесна. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Карактеристики. Обичниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и чувство за мода. Секојдневно се чувствувате меко и удобно, ќе ви се допадне.Ве молиме имајте предвид дека различни бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Сезона. Лето. Женска прилика : Секојдневен Материјал : тип на имитација на памучна шема. Стил на печатење. Лежерна должина. Редовнофит. Фитедебелина. Стандарден метод за перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или сушење добивате 1 женско top Size Bust Sleeve Shoulder Length S93cm/36.61"22cm/8.66"38cm/14.96"67cm/26.38"M98cm/38.58"23cm/9.06"39cm/15.35"69cm/27.17"L103cm/40.55"24cm/9.45"40cm/15.75"71cm/27.95"XL108cm/42.52"25cm/9.84"41cm/16.14"73cm/28.74"XXL115cm/45.28"26cm/10.24"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXL122cm/48.03"27cm/10.63"43cm/16.93"77cm/30.31"XXXXL130cm/51.18"28cm/11.02"44cm/17.32"79cm/31.10"XXXXXL138cm/54.33"29cm/11.42"45cm/17.72"81cm/31.89" Погоден За секојдневниот живот, запознавање, забава, носење на работа, бизнис, канцеларија, одмор, патувања и места за одмор. Измијте одделно во ладна вода, ниска температура пеглање, без белило, висат за да се исуши. Облеката е совршена за појавување на разни тексас шорцеви, фармерки, здолништа, фустани, високи потпетици итн. Женската кошула е лесна и изработена од одлични материјали, што ја прави удобна, мека и дише за носење. Мекиот и дише материјал обезбедува сезона-помалку удобност за целогодишно носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката