Графичка Америка Патриотска 4-ти јули Ден на независност на женската колекција на маици

Графичка Америка Патриотска 4-ти јули Ден на независност на женската колекција на маици

DEN 2.33

Достапност

Покажете ја вашата страна на слободата со оваа патриотска графичка графичка тема со теми во САД. Одличен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен, или секојдневно носење и гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата или дајте му како подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна женска маица со кратки ракави е екипаж за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за 4 јули, Меморијален ден или секојдневно носење . Нашите патриотски САД инспирираа женска облека покажува стил на lубител на слобода на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни на маици на 4-ти јули и ја подобруваат вашата гардероба. Класични дами се вклопуваат . прислушувани вратот и рамената . странично вклопување и заострената вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи димензии на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100 % памук . печатено во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката