Графичка Америка Денот на вineубените за храна за празници за храна Loveубов машка графичка колекција на маици

Графичка Америка Денот на вineубените за храна за празници за храна Loveубов машка графичка колекција на маици

DEN 223.84

Достапност

Покажете ја вашата страна на hadубител на храна со оваа машка графичка графичка мета за в Valentубените. Одличен дизајн на маица за Денот на вineубените, одмор, празници, забави, настани или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон вашата омилена храна или дајте ја како совршен подарок за Денот на вineубените, роденденот или годишнината. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на вineубените, одмор, празници, забави, настани или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од храна покажува стил на lубител на храна на трендовски обична облека. Гардероба . Класично, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук & 90/ 10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката