Женска Цветна Мама Опремена Маичка Со Кратки Ракави

Женска Цветна Мама Опремена Маичка Со Кратки Ракави

DEN 255.68

Достапност

Оваа женствена класична маичка за сечење обезбедува модерно секојдневен изглед. Стил на потпис од Следното Ниво, супер-меката маичка за момче веднаш ја сакаат сите што ја носат. : Материјал : 100% чешлан, памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Лесна ткаенина (4,3 мл/јд2 (146 г/м2)). : Тенок одговара со подолга должина на телото. : Откинете ја етикетата. : Работи помали од вообичаеното Женска Цветна Мама Опремена Маичка Со Кратки Ракави.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката