Носете Розова Боја ЗА Мојата Сопруга Свесност За Рак НА Дојка ПРЕДНИ И ЗАДНИ Машки Долги Ракави, Темносина, Средна

Носете Розова Боја ЗА Мојата Сопруга Свесност За Рак НА Дојка ПРЕДНИ И ЗАДНИ Машки Долги Ракави, Темносина, Средна

DEN 1.00

Достапност

Диви Сопствени облека брендирани маици и дуксери се дизајнирани и печатени во САД користејќи технологија за печатење на екран, достапни во многу големини од мали до 5x - големи возрасни. Нашите свежи Маици Волшебник Очила! Качулка Волшебник Очила Дуксер се еден вид и секој мора да има еден. Се верува дека сите објавени дизајни се објавени во рамките на нашите права според Законот за Правична Употреба на Авторските Права на САД. Сите права се задржани. Диви Сопствени Облека Е ЕДИНСТВЕНИОТ овластен продавач на диви сопствени облека бренд предмети. Овие предмети и дизајни се произведуваат ИСКЛУЧИВО за продажба од Дива Сопствена Облека. Месецот На Рак на дојка е во октомври; покажете ја вашата поддршка во текот на целата година со овие прилагодени дизајни. Дива Прилагодена Облека : добро размислуваме додека ја создаваме вашата кошула со најдобри методи за печатење, бидејќи секоја ставка е дизајнирана во Сад и е направена само за вас. Многу пријатна маица со долги ракави произведена со деликатна мешавина од половина памук половина полиестер од 5,6 мл претходно намалена со вообичаено вклопување. Нашите кошули поставуваат ново ниво на квалитет за стандардна кошула.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката