Маици За Жени Кои Трчаат Врвни Летни Обични Фитнес Тренинзи Јога Маица Со Кратки Ракави Против Вратот

Маици За Жени Кои Трчаат Врвни Летни Обични Фитнес Тренинзи Јога Маица Со Кратки Ракави Против Вратот

DEN 255.84

Достапност

Големина : С Биста : 86см/33,86" Рамо : 33см/12,99" Должина : 57,3 см/22,56" Големина : М Биста : 90см/35,43" Рамо : 35см/13,78" Должина : 59,5 см/23,43" Големина : Л Биста : 94см/37,01" Рамо : 37см/14,57" Должина : 62,2 См/24,49" големина : xl Биста : 98 см/38,58" Рамо : 39 см/15,35" должина : 64,4 см/25,35" трчање врвни Женски Летни обични фитнес тренинзи со кратки ракави v вратот слабеење јога маица карактеристики : Пријателски За Кожата и Мек, класичен и едноставен стил, силна практичност, Неговиот Страничен Дизајн и лабава силуета помагаат да се подобри слободата на Движење и вентилацијапредните лабави завеси на полите-Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет,Лето,fall или зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави, клубови и состаноци.Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула.ТКАЕНИНА : Удобна И Нелеплива, Без брчки, Без избледување.Едноставен дизајн Покажете ја вашата убавина.Прилики оваа секси v вратот маици е совршен со шорцеви, жан, здолниште или дури и повеќе облечен пар на панталони итн.Совршен за канцеларија,забава, ноќ со состаноци и секојдневно носење.Цврсто едно рамо без ракави исечена маичка за лето. Погоден за секојдневно облекување, активности на отворено, клуб, забава, одмор, вокација, училиште,теретана, вежбање и сл.Вклучување на врвни женски летни обични фитнес тренинзи со кратки ракави За слабеење На Вратот Јога Маица материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 20x5x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Shoulder Length S86cm/33.86"33cm/12.99"57.3 cm/22.56"M90cm/35.43"35cm/13.78"59.5 cm/23.43"L94cm/37.01"37cm/14.57"62.2 cm/24.49"XL98cm/38.58"39cm/15.35"64.4 cm/25.35"Size : SBust : 86cm/33.86"Shoulder : 33cm/12.99"Length : 57.3 cm/22.56"Size : MBust : 90cm/35.43"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 59.5 cm/23.43"Size : LBust : 94cm/37.01"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 62.2 cm/24.49"Size : XLBust : 98cm/38.58"Shoulder : 39cm/15.35"Length : 64.4 cm/25.35" Маици За Жени. Женска Мода.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката