Женска маица со долги ракави од женски Oz.

Женска маица со долги ракави од женски Oz.

DEN 0.33

Достапност

Нежните и лесни, предни и назад. (Има дури и погодно затворање на предниот дел.) Оди напред. Носете ги најсјајните плетења. Овој градник за тајни Play Tex практично исчезнува под облеката. Совршен градник за маица! Sleek Silvertone Front Close овозможува инстант вклучување и оф. Свилените лесни чаши обезбедуваат супер мазна поддршка. Ултра-тенкиот подлога за пена ви дава облини на Шапелиер со помалку шоу-преку. Wiresиците со ткаенини додаваат удобен лифт и форма. Дизајнот со два грб нежно ги измазнува испакнатините. Случајни ленти за сатенски ленти се протегаат / прилагодуваат пред. Белешка : Ова е Trusupport® Play Tex Bra со 4-насочен систем за поддршка. Овошје на разбојните жени 5 мл. Возрасни жени. Овошје на разбојот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката