Time и Tru женска маица со долги ракави, 2 пакувања

Time и Tru женска маица со долги ракави, 2 пакувања

DEN 1.00

Достапност

Брилијантен основен времиња два! Времето и 2-пакетите на маиците со долги ракави на Тру е сигурно дека ќе станат суштински дел од вашата гардероба. Изработени од супер-мек памук, овие опуштени фит-тимови лесно слој или одат соло. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Pебови : Ниту. -Сеичка две пакувања од време и вистинито.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката