Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 303.84

Достапност

Жените Лето Секси V Вратот Градиент Печати Редовни Жени Кратки Ракави Врвот Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето : Женска Пригода : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 112см/44.09 "Рамо : 53см/20.87 " Ракав : 21см/8.27" Должина : 67см/26.38" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 117см/46.06 "Рамо : 55см/21.65" Ракав : 21.75 см/8.56" Должина : 68.5 см/26.97" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Рамо : 57см/22.44" Ракав : 22.5 см/8.86" Должина : 70см/27.56" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 127см/50.00 "Рамо : 59см/23.23" Ракав : 23.25 см/9.15" Должина : 71.5 см/28.15" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 132см/51.97 "Рамо : 61см/24.02 " Ракав : 24см/9.45" Должина : 73см/28.74" . Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 140см/55.12 "Рамо : 63см/24.80" Ракав : 25.5 см/10.04" Должина : 75см/29.53" . Големина : XXXXL Големина. : XXXX-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 148cm/58.27 "Рамо : 65cm/25.59 " Ракав : 27cm/10.63" Должина : 77cm/30.31" . Големина : ХХХХХХЛ Големина. : ХХХХХ-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 156см/61.42 "Рамо : 67см/26.38" Ракав : 28.5 см/11.22 "Должина : 79см/31.10" Женски Блузи; Женски Маици; Излегување Врвови За Жени. Летни Врвови За Жени; Блузи За Жени; Женски Летни Врвови. Маици За Жени; Летна Облека За Жени; Женска Мода. Повод : Работа; Училиште; Викенд; Одмор. Стил На Облека : Мода.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката