Жени 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

Жени 6. оз. Ултра Памучна Маица Пакет

DEN 2.00

Достапност

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99/1; Антички (Цреша Црвена, Ирска Зелена, Кралска) и Спортско Сива боја се 90/10; Темна Хедер, Хедер (Кардинал, Индиго, Морнарица, Сафир) се 50/50; Безбедност (Зелена, Розова и Портокалова) се 50/50; снимено рамо до рамо; шиење со двојна игла низ целиот; тесен ? ребрести вратот; женски одговара; Гилдан Жените 6.1 мл. Ултра Памучна Маица 5 Пакување. Возрасни Жени. Гилдан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката