Плус големина блузи за жени В-вратот печатени Кратки ракави Маица лабава кошула

Плус големина блузи за жени В-вратот печатени Кратки ракави Маица лабава кошула

DEN 255.84

Достапност

Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно. Марка за печатење : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење.67" ракав : 24см/9. можете да го носите директно со кратки фармерки, хеланки, здолништа и чизми. различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не размислувајтебелина. Женска должина.42" ракав : 29см/11.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.Материјал.Што добивате : 1 женска маица информации за производот.Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. Редовно вклопување : точно на големината ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.26" должина : 78см/30.71"големина : ххххл Сад : 16 Велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 148см/58.92"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 140СМ/55.11" ДОЛЖИНА : 70СМ/27. Овие врвови се дизајнирани со шик стил и висок квалитет.63" рамо : 54см/21. Тој е толку лежерен и овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил. Стандарден метод за перење.97" Ракав : 26СМ/10.84" РАМО : 50см/19.50"Големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 Еу : 48 биста : 156см/61. Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, веднаш ќе ја организираме испораката, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 10039 часа.56"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 116см/45.47" должина : 76см/29. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн.27" ракав : 28см/11.05" должина : 80СМ/31. Овој производ е погоден за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката