Crianlook Жените Срце Печатење Маица Мода Краток Ракав Кошула Улица Туника Пуловер Врвови Летен Одмор Основни Маица Големина S-5XL

Crianlook Жените Срце Печатење Маица Мода Краток Ракав Кошула Улица Туника Пуловер Врвови Летен Одмор Основни Маица Големина

DEN 367.84

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза За Печатење, Летна Маичка, Лабава Основна Шема Тип : Печатена Боја На Срце : Армиска Зелена, Светло Сива, Портокалова, Сива, Темно Сива, Темно Сина, Бела, Розова, Црвена, Флуоресцентна Зелена, Сина, Зелена, Кларет, Жолта, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучна Должина : Должина На Колкот : Должина На Вратот На Екипажот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : женска удобна памучна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : вратот На Екипажот, краток ракав, печатење на срцето, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Блуза, Маица, Маица, Летни Врвови, Летна Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-100% Памук. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, врвови со кратки ракави, лабава маичка, печатена блуза, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Спарете со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката