Графичка Америка Денот на таткото сопруг тато заштитник херојска кошула за маица за машка машка

Графичка Америка Денот на таткото сопруг тато заштитник херојска кошула за маица за машка машка

DEN 2.00

Достапност

Покажете ги вашите супер сили со оваа машка графичка мета со теми од херој. Одличен подарок за маица за Денот на таткото, родендени, Божиќ или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов да бидете тато или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна машка маица со кратки ракави е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за Денот на таткото, или секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од татковството покажува свежи стилови за тато на трендовски обична облека . Изберете го омилениот сопруг на Денот на таткото, тато заштитник на маицата Херој маица боја и ја подобрува вашата гардероба . класичен , удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката