Графичко лого на Wrangler® Man Graphic Logo со кратки ракави, големини S-2XL

Графичко лого на Wrangler® Man Graphic Logo со кратки ракави, големини S-2XL

DEN 324.00

Достапност

На работа или на игра, ништо не чука да има метеж на кој може да сметате за да се вклопите удобно и да изгледате одлично. Графичкиот кратки ракави од Вранглер е токму она што го баравте. Редовното вклопување ви дава многу простор да се движите слободно и таа е направена во мешавина од памук за да ве одржува кул и удобно во текот на целиот ден. Достапно во најразлични бои, затоа не заборавајте да ги зачувате сите ваши омилени. Пар со омилените фармерки или шорцеви за да го завршите изгледот. Кога времето се претвора во поладен, слој под омилениот фланел или лесен џемпер. Не се согласувајте за просечна мета кога можете да ја воздигнете вашата удобност со маичка за Wrangler што сигурно ќе ви одговара на мета! Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графичка лого однапред; меко чувство. Машко графичко лого од Вранглер.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката