19-5838-Светилка За Магла Лево Возач Лх Странична Гаранција За КАДИЛАК СР Одговара На КАДИЛАК СРХ

19-5838-Светилка За Магла Лево Возач Лх Странична Гаранција За КАДИЛАК СР Одговара На КАДИЛАК СРХ

DEN 2000.00

Достапност

Пакет Вклучуваатстик 19-5838-00 Светилка За Магла Лево Возач LH Страна за 04-09 КАДИЛАК SRX x 1item Опистик 19-5838-00 Светилка За Магла Лево Возач LH Страна за 04-09 Кадилак SRXCompatible : 04-09 КАДИЛАК SRX (КАМИОН) L x w x H (инч) : 11.44 x 9.89 x 7.98 Оем Број На Дел : 15896707имињата На Производите Се Заштитен ЗНАК на наведениот производител Или ДРУГИ СОПСТВЕНИЦИ И НЕ СЕ ТРГОВСКИ марки На Сила Корп.Производителот Не Мора Да Ја Одобрува Употребата На Овие Производи. Tyc Трепкач / Склоп На Светло За Магла.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката