24Севен комфор за облека Максински фустан без ремен

24Севен комфор за облека Максински фустан без ремен

DEN 413.76

Достапност

Овој фустан без ретровизори за мајчинство е едноставно стилски со нежно расипување низ каросеријата, империја за половината, која има ефект на слабеење врз вашата силуета. Ласкаво плетирање. Оваа максична должина изгледа одлично со потпетици, станови или клинови. 24Севен комфор за облека за мајчинство Максичен фустан.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

МИНИ ОБВРСК
  • Новак

МИНИ ОБВРСК

DEN 2.33

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мајчинство мини фустан што треба да го носи цело лето Облечете г

МИНИ ОБВРСК
  • Новак

МИНИ ОБВРСК

DEN 0.33

Со слабеење и лесни кратки ракави, ова е мајчинство мини фустан што треба да го носи цело лето...