адвиикд Жени О Печатење На Џеб За Вратот Макси Долг Фустан Долги Слатки Фустани За Жени Сарафан На Плажа

адвиикд Жени О Печатење На Џеб За Вратот Макси Долг Фустан Долги Слатки Фустани За Жени Сарафан На Плажа

DEN 3.00

Достапност

Женски Дизајн На Џеб За Вратот Макси Долг Фустан Долги Слатки Фустани За Женисезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан О-Вратот Цветен Дизајн, со Џебови. Ткаенината Е Удобна И Еластична. Лесно За Ставање И Полетување. Ќе Изгледате Прекрасно Во Овој Долг Фустан. Се Препорачува Рачно Перење Или Машина На Ниска Температура. Овој Фустан Е Совршен За Лето, Плажа, Празници, Состаноци Или Секојдневна Облека Итн.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката