Сјајот девојче мраз скејт со торба за носење

Сјајот девојче мраз скејт со торба за носење

DEN 3.33

Достапност

Скејт на мразот на CCM Gritter Girl има никел позлатен сечило со избор на пети што е идеален за рекреативно лизгање. Глуждовите за удобност од пена на мразот на мразот CCM Girl ги одржуваат нозете на децата топло додека се надвор на мразот. Цветниот дизајн на розовата позадина е додаток на целокупното правење. Поддршка и удобно, надворешноста на овој мраз скејт е груб и тежок, додека доаѓа со мек ентериер. Првенствено достапна во Пинк, оваа девојка мраз скејт доаѓа со торба за носење за вашата ќерка да ги носи своите скапоцености додека лизга. CCM сјај девојка мраз скејт : пакет отпорен на вода. Удобни глуждови од пена за топли нозе. Никел-обложен сечило со избор на пети.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката