Фен за преклопување на пластични џемпери со мед

Фен за преклопување на пластични џемпери со мед

DEN 3.00

Достапност

Мед-може да направи сув-01624 Преклопен џемпер за сушење на џемперот, бела. Сушењето џемпери и неправилно се деликат може да предизвика вашата облека да се намали или деградира. Чувајте ги облеката што изгледа најдобро со тоа што ќе ги исуши воздухот на оваа решетка за сушење на екстра-големи мрежи. Мерење на изобилство од 26 инчи квадратни и 6 инчи високи, оваа решетка е дизајнирана да се користи сам или наредена. Мешунката за дишење овозможува дури и проток на воздух над и под облеката за побрзо време на сушење. Набавете повеќе лавици и стекнете високо за дополнителни нивоа на сушење. Цврстата рамка лесно се чисти и брзо се собира без алатки. Се склопува за компактно складирање помеѓу употреба. Голема полица за мрежи. Стабилен дизајн. се склопува за складирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката