Ретро решетката со 2-шипки на Витмор, метал, бел и кафеав

Ретро решетката со 2-шипки на Витмор, метал, бел и кафеав

DEN 2239.84

Достапност

Оваа решетка интегрира решетката за облека и решетката за чевли во една единица, така што облеката и чевлите се на едно погодно место за лесен пристап и совпаѓање. Стапките за облека имаат капацитет за тежина од 15 фунти по шипка и полицата ќе има 20 bs. Вкупниот капацитет на решетката е 50 bs. Стоперите на висечката шипка спречуваат облеката да падне на подот. Можете исто така да ја користите полицата за корпи за да ги чувате марамите, чорапите или додатоците. Лесно е да се грижите, само избришете со чиста влажна крпа за да изгледате добро како ново за следните години. Собранието е лесно со вклучените алатки. Собрани димензии : 15,75 L x 31,5 W x 72,0 ч инчи. Ветувањето на Витмор е дека стоиме зад нашиот производ 100% . Услугата за клиенти е достапна на англиски и шпански понеделник до петок од 8 до 04 : 30 часот CST. Јавете ни се и ние со задоволство ќе ви помогнеме на вашиот јазик. Може да контактирате со Витмор на 1-888-944-8667 или преку е-пошта на помош@. Rack Rack Rack Rack : Издржлива челична рамка и ламинат на дрва. Лесно склопување, не се потребни алатки. Собрани димензии : 15,75 L x 31,5 W x 72 ч инчи. Лесно за чистење, избришете со влажна крпа и суво крпа. Двојни шипки за двојно виси простор. Стоперите чуваат облека да не паднат од решетката. Донесете ја оваа решетка за облека со ретро-стил во вашиот дом за да го зачините вашиот простор додека нудите дополнително складирање. Стил бр.5047-10000, Ретро решетката за облека со 2 права, метал, бел и кафеав.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката