ВЕВА АНТИЧНА БРОНЗА И ЦРНА ПОДГОВОР, Вклучена е сијалица

ВЕВА АНТИЧНА БРОНЗА И ЦРНА ПОДГОВОР, Вклучена е сијалица

DEN 687.84

Достапност

Вклучете ја софистицираната разноврсност со оваа под -ламба. Тенок метална рамка се потпира наназад, давајќи простор за прилагодливата сенка на канистер да го блесне центарот на вниманието каде што најмногу го посакувате. Антички бронзени акценти додаваат чуден допир на оваа уникатна подна ламба, осветлувајќи елегантен стил од влезот во вашата канцеларија за внатрешни работи. Карактеристики : Дневна соба, спална соба или домашна канцеларија современ стил црна и античка бронза завршница во целост : 10,25 ”W x 10.25” d x 60,25 ”H вклучува 1 а19 сијалица со сијалица/железо обложено со прав.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката