Tribeca fau Silk Grommet единечен панел за завеси

Tribeca fau Silk Grommet единечен панел за завеси

DEN 0.33

Достапност

Tribeca е елегантна фаукс свилена ткаенина која е дизајнирана да направи класичен Grommet панел што работи со кој било декор. Овој панел виси од прекрасни, стилски метални громи со бронзена боја. Панелите се ширина ширина, со ширина од 56 инчи и се достапни во должина од 63-, 84-, 95-, 108- и 120-инчи. Tribeca Faux Silk Grommet панел : Sleek Faux Silk Taber работи со кој било декор. Виси од прекрасни, стилски метални громи во боја на бронзени. Широка ширина, со мерење 56 "широки и се достапни во 63", 84 ", 95", 108 "и 120" должини. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Линија суво. Користете топло железо доколку е потребно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката