Едноставно Daisy 2 '3' Ridequeer Chevron Chenille килим

Едноставно Daisy 2 '3' Ridequeer Chevron Chenille килим

DEN 836.64

Достапност

Покажете ја гордоста со едноставно Daisy 2 'x 3' Ridequeer Chevron Chenille килим од колекцијата на флуидност. Секој ќе ужива во шармот донесена во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Ова виножито ќе ви помогне да го персонализирате вашиот простор со живописна боја и стил додавајќи совршен допир на удобност под нозете што сте го барале. Секој од нашите килими е стилски и функционален со разоткриени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката