Бомбај дома луксузен плишен килим со повеќекратна област или тркач

Бомбај дома луксузен плишен килим со повеќекратна област или тркач

DEN 1.00

Достапност

Луксузната колекција е токму она што вашите нозе го заслужуваат после долг ден! Сладо и свиленкаста, овој килим за бука е токму она што му треба на вашата соба. Без разлика дали станува збор за удобност или правите целосна просторија преку прехранбеност, оваа колекција нуди дваесет различни бои за да изберете за дополнителна разновидност. Рачно изработено во Кина од највисокиот полиестер од 100 проценти. Луксузен килим за колекција, повеќе бои и големини : Супер густ и кадифен. Свилен до допир. Поддршка на памучно платно за дополнителна стабилност. Материјал : 100 проценти полиестер. Рачно изработено. Шаг. Отпорен на лизгање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката