Ахим Ретро Самолеплива Винилна Подна Плочка - Акварел Чек-Плочки квадратни. фт

Ахим Ретро Самолеплива Винилна Подна Плочка - Акварел Чек-Плочки квадратни. фт

DEN 486.24

Достапност

Ретро самолеплива кора и стап винил подни плочки имитираат скапи рачно насликани ретро плочки, но без скапи трошоци, ниту хаос. Овие прекрасно дизајнирани плочки рекреираат свежи и привлечни модели кои ќе изгледаат зачудувачки во секоја просторија во домот. Тие се одличен начин да додадете боја и дезени во вашата кујна, фоаје, бања или алишта. Сакате нов кат за вашиот следен семеен собир или забава. Ретро Самолепливи Винилни Подни Плочки може да се инсталираат во просторија со нормална големина за неколку часа, целосно САМИ. Едноставно излупете го и залепете го патот до нов под без да ви требаат дополнителни лепила или специјални алатки. 20 квадратни стапки по кутија (20 Плочки по кутија). Плочка-Дебелина од 1,5 мм. 3 Година Ограничена Гаранција. Потребни алатки : мерна лента, помошен нож и исправен раб.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката