Нулум Вернел Рамен Јута Површина Килим, 6 '9', Природни

Нулум Вернел Рамен Јута Површина Килим, 6 '9', Природни

DEN 973.92

Достапност

Изработен Во Индија, овој рамен тепих од јута и тексас е совршен освежувачки додаток на крајбрежниот или декор на фарма. Нулум Рамно Ткаење Област На Јута Вернел Рагфлатвиве Изработени Во Индијаматеријал : 60% Памук, 40% Јута : Без Поставување На Задниот Дел : Внатрешни Препорачани Соби : Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката