Сафавиех Жоселин Модерен Крем Од Килим Од Волна Браун 4' 6' 4' 6' Затворена Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

Сафавиех Жоселин Модерен Крем Од Килим Од Волна Браун 4' 6' 4' 6' Затворена Дневна Соба, Спална Соба, Трпезарија

DEN 2207.04

Достапност

Овие извонредни килими од областа на модата Од Сафавиех истражуваат низа разноврсни модерни и традиционални дизајни. Од елегантна геометрија и цветови, до сите апстрактни обрасци, овие прекрасни килими се безвременска инвестиција за домот. Направени со прецизност од влакна, вклучувајќи непалска свила, Кинеска свила, врвна волна и вискоза, овие килими работат убаво во главната спална соба, трпезаријата, дневната соба или домашната канцеларија.Совет : препорачуваме употреба на подлога што не се лизга за да го задржите тепихот на место на мазни површини.Сите големини на килими се приближни. Поради разликата во боите на мониторот, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ние се обидуваме точно да ги претставиме сите бои на килим. Ве молиме погледнете го текстот погоре за опис на боите прикажани на фотографијата. Овие извонредни килими од областа на модата Од Сафавиех истражуваат низа разноврсни модерни и традиционални дизајни.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката