Сечење Кука Слободен Удирање Силно Лепило Бања Ѕид Виси Ѕид Беспрекорна Врата Назад Кука Кујна Налепница

Сечење Кука Слободен Удирање Силно Лепило Бања Ѕид Виси Ѕид Беспрекорна Врата Назад Кука Кујна Налепница

DEN 0.67

Достапност

Сечење Кука Слободен Удирање Силно Лепило Бања Ѕид Виси Ѕид Беспрекорна Врата Назад Кука Кујнски Налепницитекарактеристики : ● ЌЕ ДОБИЕТЕ-6 ѕидни куки за да ја задоволите секоја ваша потреба, практична и корисна алатка за дома, кујна, бања, дневна соба, влез итн. со поголема погодност. ① ТЕШКИ КУЈНСКИ КУКИ-Ѕидните куки имаат силна леплива подлога, со голема носивост, лесни за закачување на тешки предмети, погодни за крпи, капи, прибор за јадење, садови за готвење, клучеви, висечки рамки за слики, мали растенија и многу повеќе. ● ЛЕСНА И БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА-Нема дупчење, не се потребни клинци, ѕидните куки може да се инсталираат за неколку секунди за само неколку чекори, лесно можете да ги закачите куките на која било површина на ѕидот, како што се плочка, стакло, метална дрвена врата, нерѓосувачки челик. Но, не за сликање ѕидови и позадини. ● Почетна-мини компактна големина, ѕидниот држач помага да се организира целиот неред без премногу простор, додека транспарентниот дизајн совршено ќе одговара на вашите различни стилови на декор на домот и е практична алатка за вашиот дом. ● Големина на производот : 15, 56Х2, 56 инчи производот содржи : 1х Кука За Сечење Кука Бесплатно Удирање Силно Лепило Ѕид За Бања Висечки Ѕид Беспрекорна Врата Назад Кука Кујна Налепница.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката