Вашата зона за кутре за животни, кученце миленичиња кревет-во-торба, полна

Вашата зона за кутре за животни, кученце миленичиња кревет-во-торба, полна

DEN 672.00

Достапност

Младиот overубител на животни во вашиот живот ќе го сака вашиот Zone Love Cred Cred во торба. Трендовски аква позадина обезбедува совршена позадина за низата уникатно дизајнирани графики на кученца во пастелни бои. Координативниот сет на листови има бела позадина со голем розов сферичен цветен дизајн со виолетова преглед и совршено е во спротивност со утешителот. Суптилните пастелни тонови во боја во аква, розова, виолетова и жолта боја ја прават вашата зона кученце loveубовен кревет во торба лесен за интегрирање во веќе постоечкиот декор на спалната соба на вашето дете! Достапно и во близнаци и во целосна големина за да ви олесни да го пронајдете најдоброто одговара за собата на вашето дете. Направено со 100% полиестерски микрофибер, вашата зона кученце loveубовен кревет во торба ќе го натера вашето дете да спие во мекост и удобност во секоја вечер. Исто така, ќе се одморите лесно, знаејќи дека вашиот Zone Love Cred Cred во торба е машина што може да се мие за лесна грижа и погодност. Погледнете го loveубовниот кревет за кученца во вашата зона во торба еден чекор подалеку со два стила на координирани завеси за прозорец и туш, достапни одделно. Дајте му на младиот lубител на животни во вашиот живот нешто за да се возбудите со вашиот Zone Love Cred Cred во торба. Loveубовен кревет за кученца од вашата зона во комплет за постелнина за торби : близнак сет вклучува : удобник (66 "x 86"), рамен лист (66 "x 96"), вграден лист (39 "x 75" x 12 "), стандарден перница ( 20 "x 30") и стандарден срам (20 "x 26"). Комплетен сет вклучува : удобност (76 "x 86"), рамен лист (81 "x 96"), вграден лист (54 "x 75" x 12 "), 2 стандардни перници (20" x 30 ") и 2 стандардни шами (20" x 26 "). Содржина на материјал : 100 проценти полиестер. Пополнување на полиестер пополнување. Машина за перење. Дополнителен сет за координативни листови достапно одделно. Координирање на завесите за прозорци достапни одделно. Координирање на завесата за туширање достапна одделно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката