Бјанка Роза Клематис Крем За Раце И Тело

Бјанка Роза Клематис Крем За Раце И Тело

DEN 143.68

Достапност

Крем Clematis Cream Clematis, ZIN : 519802земја На Потекло : Ботаничко Име China Latin : Clematis Rectaplant Делови Што се Користат : Цвет И Stem Bianca Rosa е ексклузивна линија на природни производи со врвен квалитет, добиени само од најдобрите и најчистите состојки од целиот свет. Бјанка Роса е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, стабилност и свежина. Сите производи На Бјанка Роса се подготвуваат со највисоко ниво на контрола на квалитетот, од суровините што се користат низ целиот производствен процес, до моментот кога готовиот производ е запечатен за свежина и се испраќа до вас. Нашите највисоки можни стандарди поддржани од нашата лична гаранција.Бјанка Роза ги прави сите производи што е можно попристапни и ние постојано бараме пазар за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме. Бјанка Роза е доверливо име за домаќинството за многу семејства ширум светот од 1990-тите. Бјанка Роза е спакувана во контејнери за рециклирање отпорни на манипулации.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер на сите производи На Бјанка Роса, вклучувајќи креми, салви и масла во Сад, Канада и ширум светот.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Бјанка Роза. Големина : 2 мл. Луксузна Крем База во удобен крем тегла.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката