Ларго Тапациран Моќ Троседот Мастило Сина

Ларго Тапациран Моќ Троседот Мастило Сина

DEN 3.33

Достапност

Потонете се во исклучителната удобност на оваа стилска, двојна моќна троседот. Изработен со издржлив бор и покриен со тапацир од врвна житна кожа, нуди максимална мекост и поддршка. Топер од мемориска пена направен со сертифицирана Пена Certi-Pur додава дополнително ниво на пријатна подлога. Полираните нозе од нерѓосувачки челик го подобруваат неговиот дизајн со навестување на сјај. Оваа софа за движење на моќност е достапна во различни бои за опција што одговара на секој декор. Колекција за движење на моќност тапацирана во врвна зрнеста кожа насекаде телото го допира механизмот за гушкање На Ѕидот 2-над-2 панел За Конфигурација на софата со 2,1 УСБ 1 " 3лбс кул гел мемориска пена топер Сертифицирана пена. Полиран хром галванизиран нерѓосувачки челик ногарки Достапни во мастило сино и бело врвно зрно кожа вистински врв Зрно Кожа механизам За Движење На Ѕид Гушкање Напојување Со USB целосна пена за седење Кул гел мемориска пена Изборни бои : Разновидноста помага да се задоволи Вашиот вкус Боја : мастило син тапацир : кожа/пвц тип На Склопување : кд задна нога завршница : хром Собрание потребно : Да.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката