Расипан Зомби Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

Расипан Зомби Возрасни Ноќта На Вештерките Додаток

DEN 3.33

Достапност

100% пвц целосна маска за плачење преку глава. Една големина одговара на повеќето возрасни.Карактеристики : Вклучува : (1) Маскматеријал : 100% Пвц Расипан Зомби Возрасен Додаток За Ноќта на Вештерките : Расипано зомби. Латекс. Додаток за возрасни. Грижа : ладно миење раце; не белило; не пеглајте.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката