Голф Кошули За Мажи Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Црна

Голф Кошули За Мажи Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Црна

DEN 335.84

Достапност

Машка Мода Обична Лента 3д Дигитално Печатење Копче Ревер Кошула Со Кратки Ракави Карактеристики : ● Материјал●изработен е од добри материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Собирање на машкиот врв е лесен за носење и може да биде добро усогласен со сите видови панталони.●Прилики}машкиот врв е одличен избор за секојдневно носење.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Дневен Стил : Мода и рекреативен материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Должина На Ракавот : Должина : Погоден за Машки Кошули. Хавајска Кошула За Мажи. Кошули За Мажи. Голф Кошули За Мажи. Машка Маица. Наставнички Кошули. Машки Фустан Кошули. Фустан Кошули За Мажи. Машки Маици Голф Кошули За Мажи. Менс Мода Повик Лента 3Д. Дигитално Печатење Копче Ревер Краток Ракав Кошула Краток. Црно. Полиестер. Краток Ракав.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката