Софија ги заплашува од Софија Вергара женски непречен бистиер

Софија ги заплашува од Софија Вергара женски непречен бистиер

DEN 2.67

Достапност

Помачки, секси, чист - го наметнува нелиранскиот бисти од Софија Вергара, изработена од мека, истегната ткаенина од мрежа. Оваа Bustier Bustier ја надградува вашата интимска колекција со својата корсет, долга линија на дизајнот и бонусирање на Tulle за обликување и поддршка. Куповите на подлогата и затворањето на куката и окото обезбедуваат безбедно вклопување. Пар со лабави фармерки и јакна за забавна ноќ надвор! Од ексклузивната колекција на заплашувања на Софија Вергара за. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 34b. Вид на чаши : подлога; чиста постава. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Средно. Затворање : Прилагодливо затворање на кука и око на грбот. Ленти : прилагодливи. Карактеристики : мека, истегната ткаенина од мрежа; отворање на копчињата од предната страна; Хардвер со розово златен тон; Долга силуета.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката