Се преправаме играјте храна со зеленчук корпа PS6663

Се преправаме играјте храна со зеленчук корпа PS6663

DEN 1424.00

Достапност

Сет доаѓа со овошје и зеленчук што вашето дете може да се преправа дека го сече и готви. Сè што треба да ги исечете и готвите вашите намирници е вклучено, да се преправате со ножеви, садови и тава, шпорет и корпа за да ги носите сите ваши работи. Препорачана возраст : 3+ код на артикалот : PS6663.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката