Обригадо Премиум Бразилска Кокосова Вода Со Манго И Ацерола Сок Литар

Обригадо Премиум Бразилска Кокосова Вода Со Манго И Ацерола Сок Литар

DEN 496.00

Достапност

Обригадо Премиум Бразилската Кокосова Вода помешана Со Манго И Ацерола 100% Сок не е од концентрат. 1 Литар (33,8 мл) (6 Брои) Ексклузивна кокосова вода патентиран процес на екстракција на нула воздух нула светлина за најсвеж вкус. Природно вегански, природно без глутен. Ги содржи сите 5 електролити, вклучувајќи калиум. Сокот од ацерола природно содржи 7 пати поголема од дневната вредност на фда за витамин Ц на порција од 8 мл. Тоа е 5 пати витамин Ц во сок од портокал! Обригадо на португалски значи благодарам. 7х Дв Витамин Ц. 5Х Повеќе Витамин Ц од ОЈ. Секако вегански. Природно без глутен. Никогаш Од Концентрација. 100% Сок. Нула воздух и светлина ексклузивна патентирана екстракција на кокосова вода за свеж вкус.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката