Мотор БРОР - Кочница Хидраулични Црево Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150

Мотор БРОР - Кочница Хидраулични Црево Одговара изберете: 2015 - ФОРД Ф150

DEN 3135.84

Достапност

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд и Линколн. Цревата за мотоцикли се дизајнирани и тестирани според ригорозните инженерски стандарди на Форд. Деловите на моторот се вклопуваат правилно првиот пат за побрза, полесна инсталација. МОТОР брор - 139 Кочница Хидраулични Црево.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката