Бактон студио Бетиана модерно крем јапанди крем букл ткаенина и орев кафеав завршен клупа за складирање на дрво

Бактон студио Бетиана модерно крем јапанди крем букл ткаенина и орев кафеав завршен клупа за складирање на дрво

DEN 2879.84

Достапност

Воведете ја бујната, но разноврсна природа на шик дизајн во вашиот простор со прекрасната клупа за складирање на Бетиана. Направено во Малезија, ова парче инспирирано од Јапанди се состои од цврста рамка од дрво, поставена со пена и тапациран во раскошна ткаенина од букле. Седиштето се одликува со удобен дизајн на лифтот што се отвора за да се открие изобилство на простор за складирање, додека прекрасниот дизајн на канали, ги украсува страните на парчето со геометриска талент. На Бетиана се потребни склопување и има заоблени нозе од дрво за одлична стабилност и поддршка додека позајмуваат посебна, минималистичка силуета. Истакнувајќи модна, но сепак каузална аура на вашиот простор, клупата за складирање на Бетиана служи како фантастичен акцент во секој распоред. Севкупно : 48,80 "W x 17.50 " D x 17.70 "H; дозвола/нога (и) : 2,00 " H; Клупа за складирање на Јапанди. Конструиран од гума дрво и инженерско дрво. Подигнете го одделот за складирање. Подготвена со пена и тапациран во ткаенина од букле. Дизајн на канали. Заоблени нозе. Мерки за седишта 17,70 "високи од подот.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката