Хи-Ко Мулти-Обоени Пластични Клучни Капачиња

Хи-Ко Мулти-Обоени Пластични Клучни Капачиња

DEN 3824.00

Достапност

Хај-Ко сетот од 4 Обоени Винилни Капачиња За Клучеви, ќе се протега за да се вклопи над стандардните глави На клучеви Шлаге, Квиксет, Јеил, за лесна идентификација на бојата. Винил материјалот се спротивставува на пукање и избледување на бојата за да можете лесно да ги идентификувате вашите клучеви во годините што доаѓаат. Површината на секое Обоено Капаче За Клучеви е текстура за да се подобри моќноста на држење при ракување со копчињата. Користете различна боја за различни брави или прстени за клучеви на различен член на семејството за лесна идентификација. Во пакувањето се вклучени четири капачиња со светли бои. Ние ќе ви помогнеме да ги пристапите вашите клучеви со стилски синџири за клучеви и додатоци за клучеви. Земете Ја вашата хи-Ко клучни додатоци и клучни синџири на денес! Винил клучните капачиња се издржливи и долготрајни. Растегливото капаче за клучеви ќе одговара на повеќето клучеви од куќата. Светлите бои помагаат лесно да се идентификуваат и да дојдат 4 парчиња во пакет. Брзо пронајдете го клучот што го барате.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката