Ournourneyе женски карди широка ширина на пети на пети на клинови патики

Ournourneyе женски карди широка ширина на пети на пети на клинови патики

DEN 2.00

Достапност

Добијте совршена комбинација на шик и удобност со патиката со потпетици од клин од Cardi By Collection Collection. Страничните пресеци на длабоките "v ", дизајнот на лизгање и заоблената форма на пети создаваат трендовски, но обичен изглед што можете да го мешате и да одговарате со фустани и пот. Оваа патика има веганска кожа, широка ширина на нозете и подлога, обезбедувајќи целодневна удобност. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Скриен клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 0.33

Не можете да ги негирате трендовските детали за клин на Астрид Патика од Бринли Ко Овој уникатен стил е �

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 364.64

Клин за патики од боцки е шик стил што треба да се носи во текот на целата година Овој клин има дво функци

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1.00

Рири е најтрофејниот стил во моментов и нема да сакате да пропуштите! Свитките клинови се омилени фан и �

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.33

Рири е најтрофејниот стил во моментов и нема да сакате да пропуштите! Свитките клинови се омилени фан и �