O Заливот Шетана во затворен простор за фрлање на отворено, жолта, 20 квадратни, брои на 1

O Заливот Шетана во затворен простор за фрлање на отворено, жолта, 20 квадратни, брои на 1

DEN 2.33

Достапност

Дизајнирано со избалансиран слободно време и луксуз во умот, оваа спојување на затворено/отворено ќе се спои со повеќе стилови на декор од модерни до традиционални до фарми. Направено од рециклирани полиестер (ПЕТ) влакна, овој издржлив акцент на акцент му дава нов живот на пластика со една употреба со сите најдобри придобивки за вашиот простор, вклучително и обвивка отпорна на вода и роса во богати, трајни бои. Застанете сам или слој со други акценти, оваа перница за фрлање носи кохезија во вашата колекција со својот фронт со два тони геометриски ткаенини. Перница за фрлање во затворен/надворешен залив, жолта, жолта, 20 "квадратни, брои по пакет 1 едноставен и шик : Подобрете го вашиот отворен простор со оваа едноставна лента за фрлање. Овој акцент има класичен дизајн на геометриски ленти со жолта и бела боја за бело за бело за бело Трендовски ажурирање на кој било стилски сет . создавач на пазарот : Оваа перница за затворен простор е сложено изработен акцент на домашен декор направен од квалификувани занаетчии во Индија. Оваа перница за фрлање е рачно избркана и завршена во куќата . Разновиден стил : Модерен Дизајнот и неутралните тонови овозможуваат овој дизајн да се протега цела сезона и разни стилови. Тоа е совршен додаток на кој било тросед, lovesубов, кауч или кревет во вашата дневна соба, спална соба, внатрешен двор или трем . пакетот вклучува : (1) 20 ” x 20 ”100% ПЕТ предиво во затворен простор на отворено декоративно фрлање перница со патент. Рачно измешано со полифоли/полиестер вметнување. Лесно се грижи за : само чисто место. Затворање на патент за лесно отстранување на вметнување. Чувајте од директна сончева светлина за да зачувате смела , Убави бои. Внесете внатре за време на екстремно време на време . Забележете : Сликите може да варираат како резултат на разликите во компјутерските монитори, некои бои може да варираат малку.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката