Добро Ткаени Дорадо Затворен Надворешен Југозападен Традиционален Простор Килими, Сива

Добро Ткаени Дорадо Затворен Надворешен Југозападен Традиционален Простор Килими, Сива

DEN 797.60

Достапност

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и разновидни цветни и геометриски дезени, Дорадо го носи квалитетот и креативната флексибилност на внатрешните дизајни во надворешниот простор. Неговиот 100% полипропиленски куп има висока ниска текстура што се појавува од подот. Предивото е отпорно на дамки и ув бледнеење и лесно се чисти како да се исклучи, што ја прави оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворени простории и надвор. Карактеристики висока отпорност на тешки надворешни услови соesетиката на затворен килим. Исчистете, исчистете со правосмукалка и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку шина за да помогнете да се исцеди водата. Машина Произведена Во Турција. Погоден за поставки за секоја соба, вклучувајќи двор, палуба, сончева соба со голема сообраќајна површина. Високо-ниски ефекти на купот за да се оцени дизајнот. Отпорност на дамки и дури нема да исчезне над сончевата светлина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката