Изобилство Козметика Фестивал Останете Хидрирани Негување Масло За Усни - Вибин'

Изобилство Козметика Фестивал Останете Хидрирани Негување Масло За Усни - Вибин'

DEN 145.92

Достапност

Останете хидрирани и хранети, особено кога сезоната на фестивали ве носи на сонце! Нашето ограничено издание Изобилство Козметика Хранливите Масла за Усни ќе ги одржуваат вашите усни претрупан цел ден. Совршен за сите ваши фестивалски моменти! Достапно во две нијанси. Хидратантни и негување масла за усни. Вегански и без Суровост. Лесно лизгање и формула за градење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Јифуд Солза Повлечете Ја Глазурата За Усни Мат Магла Завршете Со Кармин За Кармин Со Извалкана Боја На Основната Боја, 5мл-Навлажнувачки
  • Новак

Јифуд Солза Повлечете Ја Глазурата За Усни Мат Магла Завршете Со Кармин За Кармин Со Извалкана Боја На Основната Боја, 5мл-Навлажнувачки

DEN 159.84

Солза Повлечете Ја Глазурата За Усни Мат Магла Завршете Со Кармин За Извалкана Усна Во Основна Боја, 5мл