24кн Карабинер Авто Брава Д-прстен Брава Качување Рапелинг Заклучување Клип

24кн Карабинер Авто Брава Д-прстен Брава Качување Рапелинг Заклучување Клип

DEN 1.33

Достапност

Опис : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*може да издржи 24кн сила на влечење и нагоре*Ултра Лесен и Цврст : овој карабин со завртки од 24кн тежи само 60гр, Димензии( Л х Ш) : Прибл. 5,8 х 100мм. големината е совршена за карабинот да работи со само една рака додека работи во критични средини во мисијата*ДИЗАЈН ВО ФОРМА НА Д : клип за карабинер ВО ФОРМА НА Д, исклучително издржлив, го олеснува поврзувањето на заштитникот и ременот, може да ја задржи максималната јачина повеќе од другите форми со иста големина (може да издржи 2400 кг сила На влечење и нагоре)Спецификација : *Материјал : алумниум *Боја : Црна/Буле/Портокалова/Сребрена*големина : 100*60мм*тежина : околу 60гр*применлива сила на влечење : 24КН (околу 2400кг)ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Х КАРАБИНОТ : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. QXKE 24kn Carabiner Автоматско Заклучување D-прстен Брава Качување Rappelling Заклучување Клип. Висок Квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот на отворено и ви овозможува поудобно да уживате во вашиот живот. Погодно. Производот е лесен за употреба, мал по големина, лесен за чување и лесен за носење. Брз и лесен за инсталирање, директно вклучување на завртки, не се потребни модификации.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката