Обетки За ноќта На вештерките Епоксидна Смола Мувла Капка За Уво Висат Приврзок Силиконски Мувла САМ Занаети Накит Ѓердан Кастинг Алатка

Обетки За ноќта На вештерките Епоксидна Смола Мувла Капка За Уво Висат Приврзок Силиконски Мувла САМ Занаети Накит Ѓердан Кастинг

DEN 1.67

Достапност

Благодарам!. Нелеплив, лесен за одвојување, лесен за чистење,еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира, отпорност на ниска температура минус 40 степени, висока температура 230 степени, еднообразно греење и ладење. Само силиконски Калапи,други додатоци демо на сликата не е вклучена.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката