Избрани Прстени Кристално Епоксидна Смола Мувла Накит Прстен Силиконски Мувла САМ Занаети Кастинг Алатки

Избрани Прстени Кристално Епоксидна Смола Мувла Накит Прстен Силиконски Мувла САМ Занаети Кастинг Алатки

DEN 0.67

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Изработени од силиконски, еколошки, нетоксични, флексибилни, еднократно и издржливи. Нелеплив, лесен за одвојување, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира. Едноставна и корисна, здравост, отпорна на корозија и приспособливост. Одлично за изработка на прстени, изработка на накит, проекти за изработка на глина и епоксидна смола итн. Совршено за вас и вашето семејство САМИ заедно. Уникатен Подарок За Некој Што Го Цените : Подарете ги вашите подароци на вашите најблиски, пријатели на родендени, Божиќ, Нова година, свадби итн. Топли Совети : . 1. Ние обезбедуваме само силиконски калап. Ве молиме направете свој!. 2. По стискање и деформирање, треба само да се одморите некое време, а потоа да ја вратите состојбата. 3. По употреба, ве молиме измијте со вода, потоа исушете ја, чувајте ја рамно и чувајте ја на ладно место. 4. Ве молиме избегнувајте греење и остри алатки. Силиконски мувла само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. Спецификација : . Материјал : Силикон. Големина : како што се прикажани сликите. Боја : Транспарентна. Изборен Стил : А, Б, Ц.Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот : . 1 х Силиконски Калап Изработен од силикон, еколошки, нетоксичен, флексибилен, еднократно и издржлив. Нелеплив, лесен за одвојување, отпорен на температура, лесен за чистење, еколошки, низок јаглерод, може да се рециклира. Едноставна и корисна, здравост, отпорна на корозија и приспособливост. Одлично за изработка на прстени, изработка на накит, проекти за изработка на глина и епоксидна смола итн. Совршено за вас и вашето семејство САМИ заедно.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката