Дтидтпе Торта Мувла Силиконски Круг Облик Јајца Прстени Палачинка Мувла Прстен Рачки Нелепливи Пржење

Дтидтпе Торта Мувла Силиконски Круг Облик Јајца Прстени Палачинка Мувла Прстен Рачки Нелепливи Пржење

DEN 1.33

Достапност

Силиконски Јајца Во Облик На Круг Прстени Палачинки Мувла Прстен Рачки Нелепливи Пржење Опис : 100% сосема нов И висококвалитетен Материјал : Силиконски Облик : Тркалезен Прстен Тркалезна Големина На Прстен : приближен дијаметар : 10см висина : 2см Погоден За температури : Приближно -40 'до 220' ц Добијте совршени пржени јајца ,може да се користат дури и за совршена мала палачинка! Отпорна на висока температура, нелеплива површина Со лесно ослободување Едноставна за чистење и лесна за подигање и сепак може да се преврти за разлика од некои прстени од силиконски јајца .


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката